30-12-2011
  Na nadchodzący 2012 Rok Profesorom oraz Studentom Sympatykom Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej w Toruniu, a także wszystkim ludziom dobrej woli składamy franciszkańskie życzenia pokoju i dobra oraz zdrowia,wszelkiej pomyślności, siły i sukcesów w pracy.
21-12-2011
Bardziej niż jakiekolwiek inne święto św. Franciszek obchodził Boże Narodzenie; wypełniało Go ono trudną do opisania radością. Mówił, że jest to święto świąt, gdyż w tym dniu Bóg stał się małym dzieckiem i ssał mleko tak jak wszystkie inne dzieci.
07-11-2011
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystej inauguracji Kursu przewodnika po Ziemi Świętej zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Filologii Hebrajskiej. Przez blisko rok uczestnicy kursu będą zdobywać wiedzę na temat Ziemi Świętej oraz przewodnictwa i organizacji turystyki biblijnej.
07-11-2011
Fundacja Haskala, we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Torunia oraz Wyższą Szkołą Filologii Hebrajskiej, zorganizowała szkolenie pn. Sytuacje trudne w pracy nauczyciela. Pierwsze spotkanie uczestników szkolenia odbyło się w dniach 5-6 listopada 2011 r.
06-10-2011
Kurs przewodnika po Ziemi Świętej (Ziemia Święta - współczesny Izrael - pielgrzymki - turystyka biblijna) październik 2011 – lipiec 2012        Kurs przewodnika po Ziemi Świętej przy Wyższej Szkole Filologii Hebrajskiej w Toruniu inauguruje w roku akademickim 2011/2012 swoją działalność.
27-09-2011
Rektor Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej w Toruniu ma zaszczyt zaprosić na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2011/2012, która odbędzie się w dniu 4 października 2011 roku o godz. 11. 00 w Auli Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej przy ul. Poznańskiej 49 w Toruniu.
15-09-2011
Informujemy, iż inauguracja roku akademickiego 2011/12 odbędzie się dnia 4 października 2011, natomiast zajęcia dydaktyczne rozpoczną się w dniu 3 października br.
<< Pierwsza  < Poprzednia  ...  18  19  20  21  22  23  24  Następna >  Ostatnia >>